Rok szkolny 2007/2008

 

klasa I

  • Bednarek Karol – etap regionalny VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

  • Janiszewska Karolina – etap wojewódzki VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, 4 miejsce w województwie, 37 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ „ Deutschfreund 2007", laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

  • Kazin Honorata – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej;  laureatka X edycji konkursu literackiego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

  • Magdalena Niewolak - II miejsce w pierwszej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”. 

  • Rogaczewska Julia - III miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej i III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, laureatka X edycji konkursu literackiego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”; wyróżnienie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”.

  • Sokołowska Magdalena – I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „ Z poprawna polszczyzną na co dzień”.

  • Trela Dominika - laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”; I miejsce w pierwszej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”.

  • Walicka Karolina – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI - „Pingwin 2007; II miejsce w kategorii klas I w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów, finalista Konkursu Matematycznego LIGA MATEMATYCZNA; wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008".

  • Siwiński Aleksander – I m w Międzygimnazjalnym Konkursie Biblijnym. 

 

Klasa II

  • Czyżewski Michał – wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992( konkurs trwa) , II etap Konkursu z Języka Angielskiego „ Els Bell”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

  • Bujok Patrycja - dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

  • Dzierżawski Mateusz – wojewódzki etap II Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia – konkurs wiedzy na temat żywności i zdrowego żywienia; wyróżnienie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”.

  • Gomulska Anna - dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Geografii; bardzo dobry wynik (120p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008; wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008", dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

  • Jakubiak Julia - 5 miejsce w województwie, 95 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ „ Deutschfreund 2007; laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”; bardzo dobry wynik (120p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008; wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008"; dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

  • Karpuk Marta - laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

  • Kobuszewski Konrad - dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej; III miejsce w kategorii klas II w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów; laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii; laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii; finalista Konkursu Matematycznego LIGA MATEMATYCZNA; wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008"; rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Fizyki z Astronomią; I miejsce w województwie i 23 w kraju w Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2007"; rejonowy etap Konkursu Języka Angielskiego „RED, WHITE & BLUE”. 

  • Kozłowska Monika - I miejsce w drugiej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”.

  • Kusalewicz Arkadiusz - laureat X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”; I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych za pracę plastyczną na temat „ Klimat w potrzebie – plakat”w konkursie organizowanym przez Słowiński Park Narodowy „Dzień Ziemi w Słowińskim Parku Narodowym”.

  • Lemańczyk Arkadiusz - II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych za pracę plastyczną na temat „ Klimat w potrzebie – plakat” w konkursie organizowanym przez Słowiński Park Narodowy „Dzień Ziemi w Słowińskim Parku Narodowym”.

  • Sokołowska Magdalena – wyróżnienie w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

  • Warzych Dominik – IV miejsce (73 pkt) w Międzywojewódzkim Etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992"

  • Wnęk Kinga rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej; 6 miejsce w województwie, 190 w kraju w Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2007"; laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”; bardzo dobry wynik (111,25p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008; dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

 

  • Wszółkowski Maciej - rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992”.

Klasa III

  • Kołaczek Mikołaj – finalista III etapu Konkursu Języka Angielskiego „Improve your English”; laureat III miejsca Konkursu Matematycznego „LIGA MATEMATYCZNA”; laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego; rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Fizyki z Astronomią; rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z chemii; II miejsce w kategorii klas III w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów; Duża Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008".

  • Klimek Jakub - etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

  • Miłoszewski Nikodem - rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Biologii; etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

  • Rymon Lipiński - Maciej rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii; etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

  • Siedzik Michał – wyróżnienie (15m) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

  • Sołoduch Hanna – wojewódzki etap Konkursu Języka Polskiego; rejonowy etap Konkursu Języka Angielskiego „RED, WHITE & BLUE”; finalistka III etapu Konkursu Języka Angielskiego „Improve your English”.